Slow Bazar Praha

Slow Bazar prodává prémiovou značkovou módu z druhé ruky. Čeká vás tu pestrá nabídka značek, kvalitní zboží, špičkový zákaznický servis a příjemná atmosféra. Svým názvem obchod odkazuje ke Slow Fashion, trendu udržitelné módy, tedy kvalitního nadčasového oblečení, které nepodléhá rychlým trendům a do šatníku si ho nekupujeme jen na jednu sezónu.

Nakupujte prémiovou vintage módu ve Vintage Shopu Rifky Kotlety.

Nakupujte kvalitní módu za skvělé ceny ve Vintage Cirkusu Rifky Kotlety. V logu Slow Bazaru dominuje písmeno O ve slově slOw, které vypadá jako kruh a má připomínat nekončící koloběh věcí, v tomto případě oblečení, obuvi a doplňků, které nekončí po jedné vycházce na dně skříně.

Pastelově růžová peněženka Bottega Veneta s červenými detaily

Krásná dámská peněženka Bottega Veneta. Zdroj: Slow Bazar

Tři roky před otevřením obchodu, jeho majitelka Veronika Svádová pravidelně pořádala pop-up second hand akce, pak se objevila nabídka na pronájem prostor v Řeznické ulici, kde do té doby působil obchod Impossible, což byl taky second hand.

Modrobílý hedvábný šátek Hermés s krásným potiskem

Hedvábný modro bílý šátek Hermés. Zdroj: Slow Bazar

Slow Bazar kamenný obchod najdete v centru Prahy, v ulici Řeznická, č.p. 1741/21. Můžete si tu koupit původně drahé luxusní zboží za přijatelnou cenu. Majitelka vybírá zboží do prodeje velmi pečlivě, nechce mít stojany narvané laciným, sepraným použitým oblečením. Z druhé ruky si do komise vezme opravdu jen hezké, kvalitní, značkové a originální zboží, které musí být perfektně zachovalé.

Stylová, klasická, pudrově růžová kabelka Mansur Gavriel z lakované kůže

Pudrově růžová kabelka Mansur Gavriel. Zdroj: Slow Bazar

Jaké značky ve Slow Bazaru najdete: V nabídce se objevují drahé luxusní značky, ale i běžné highstreet značky jako je Zara nebo Mango. Pravidelně se tu objevují unikátní kousky od Chanel, Petra Balvínová, Bottega Veneta, Prada, Yves Saint Laurent, Hermes,, Ivana Mentlová, Alexander McQueen, Denisa Nová, Acne Studios a mnoha dalších.

Kde jinde nakupovat udržitelnou módu

Luxusní vlněná skládaná sukně Max Mara

Luxusní černá skládaná sukně Max Mara. Zdroj: Slow Bazar

Mohlo by vás zajímat