BOHO Vintage Concept store

Zakladatelka BOHO Vintage Concept store Patricie Madarová žila 11 let v Londýně, kde byl přístup k módě o poznání kreativnější než u nás. Po návratu do Prahy v roce 2013 proto otevřela na Vinohradech vlastní vintage obchod, aby českým zákazníkům ukázala, že móda není jen o rychlotrendech a fast fashion řetězcích. V té době v Praze téměř žádné obchody s vintage módou nebyly, takže Patricie Madarová patří k průkopníkům prodeje vintage módy u nás.

Béžový zateplený vintage kabát značky Jugoplastika

  • Materiál: bavlna, polyester, umělá kožešina
  • Cena: 2 100Kč
  • Made in Jugoslavia

Krásný béžový zateplený vintage kabát byl k mání za . Zdroj: Boho.cz

Pro Patricii Madarovou je zásadní kurátorský výběr pouze kvalitních, nadčasových a originálních vintage kousků,. Zboží shání v zahraničí, na internetu nebo ho kupuje od starších majitelů. BOHO s oblibou spolupracuje s lokálními, méně známými, často začínajícími umělci a designéry.

BOHO Vintage Concept store najdete v ulici Francouzská 76 v Praze na Vinohradech, nakupovat můžete také v eshopu Boho.cz. Poštovné v rámci České republiky stojí 89 Kč.

Žlutý klobouk české značky tonak

  • V eshopu Boho.cz tento krásný klobouk stál 490 Kč.
  • Materiál: vlna

Originálná žluto zelený klobouk značky Tonak. Zdroj: Boho.cz

BOHO je zkratka pro Bohemian, tedy kreativní, nekonvenční a alternativní styl oblékání. Tím nejdůležitějším tady je svoboda, variabilita, tolerance, možnost vyjádřit se. Bohemians neradi plavou s hlavním proudem, dělají věci po svém a oblékají se taky po svém.

Úžasné kostkované retro kalhoty

Stylové kostkované kalhoty z obchodu s vintage módou. Zdroj: Boho.cz

Mohlo by vás zajímat