Rebelle, prémiová vintage móda

Rebelle je zahraniční komunitní web a eshop, kde můžete nakupovat a prodávat prémiovou značkovou módu z druhé ruky. Luxusní kabelky, boty, oblečení a doplňky můžete vybírat podle značek, kategorií a vlastností. Pokud si chcete vyfiltrovat svých pět oblíbených značek, musíteje přidávat jednu po druhé a pokaždé čekat než se zboží načte. Teprve až se načte jedna, mohu si přihodit další. Nemůžete naklikat a vyfiltrovat pět značek najednou, což je strašně nepohodlné.

Kabelka přes rameno značky Paula Cadermatori.

Kabelka přes rameno značky Paula Cadermatori stála nová 31.500 Kč, ve stavu jako nová z druhé ruky byla na Rebelle za 18.300 Kč. Zdroj: Rebelle.com

Jinak můžete zboží filtrovat podle sezóny (zimní nebo letní oblečení a obuv), velikosti, barvy, výšky podpatků, použitého materiálu (hedvábí, kašmír, bavlna, kůže, len...), stavu zboží (nové, jako nové, ve velmi dobré kondici...), ceny.

Některé zboží můžete vrátit, jiné ne. Než začnete vybírat, je možné vyfiltrovat si jen zboží, které můžete vrátit.

Ukázka z výběru kabelek, které jsou na Rebelle k dostání

Ukázka z výběru kabelek, které jsou na Rebelle k dostání. Zdroj: Rebelle.com

V anličtině říkají pre-owned, pre-loved nebo klasicky second-hand fashion. Rebelle založili Cécile Wickmann a Max Schönemann. Oba prý milují kolem sebe retro a vintage věci, což byl hlavní důvod, proč se dali na tento druh podnikání.

Zakladatelé platformy s prémiovou second-hand módou Rebelle.com Cécile Wickmann a Max Schönemann

Zakladatelé platformy s prémiovou second-hand módou Rebelle.com Cécile Wickmann a Max Schönemann. Zdroj: Rebelle.com

Video v angličtině - jak to na Rebelle funguje

Mohlo by vás zajímat