Yaksi Taxi české designérky Zuzany Labudové

Obchod Yaksi Taxi najdete na Masarykově nábřeží 8, v centru Prahy. Patří české módní návrhářce Zuzaně Labudové, která má ráda svou tvůrčí svobodu. Já jsem si u ní vybrala červené hedvábné šaty s luxusně vypadajícím květinovým potiskem za 5.600 Kč, v eshopu Yaxi Taxi vůbec nebyly, prostě jenom offline.

Zelené a k nim kompatibilní fialové šaty od návrhářsky Zuzany Labudové

Zelené a k nim kompatibilní fialové šaty od návrhářsky Zuzany Labudové.

Zuzana Labudová nechce tvořit podle krátkodobých uměle vytvořených módních trendů, které diktuje "fast fashion" byznys a nadnárodní retailové značky, jejichž cílem je, abyste kupovali hodně levných a nekvalitních věcí stále dokola. Její šaty, sukně, topy, kalhoty a kabáty jsou z kvalitních materiálů a jsou příkladem lokální udržitelné módy. Vše co tu kupujete, je z udržitelných materiálů, hand made a made in Czech :)

V Yaksi Taxi najdete perfektně střižené a ušité oblečení z mimořádně kvalitních materiálů. Pečlivě vybrané látky, poctivé řemeslné zpracování a důmyslné detaily. Materiály, stehy a podšívky jsme si byli v butiku prohlédnout a osahat, vše je na jedničku.

Na oblečení od Zuzany Labudové najdete utorské výšivky, barevné vsadky, motivy popkulturních ikon, komiksové stripy nebo ústřižek krejčovského metru jsou nezaměnitelnou součástí rukopisu Zuzany Labudové.

Barevné hedvábné šaty Yaksi Taxi, detail dekoltu.

Barevné hedvábné šaty Zuzany Labudové s propracovaným dekoltem, kombinace různých odstínů fialové a červené je přímo omamná.

V obchodě můžete vybírat oblečení z více aktuálně dostupných velikostí. Pokud máte nekonfekční velikost, nevadí, stačí zavolat Zuzaně Labudové a domluvit se s ní, je přátelská a ráda pomůže.

O svých klientkách Zuzana Labudová říká, že mají názor a nechtějí splynout s davem." Její móda je ideální pro aktivní život ve městě, je pohodlná a kombinuje ležérní eleganci s důmyslnými detaily.

Kontakty a adresa

Butik Yaksi Taxi návrhářsky Zuzany Labudové

Butik Yaksi Taxi české návrhářsky Zuzany Labudové.

Adresa: Marykovo nábřeží 8, Praha 2, butik je téměř hned naproti Mánesu.
Email: yaxitaxi@hotmail.com
Telefon +420 776 137 046

Facebook Yaksi Taxi
Oficiální webové stránky a eshop Yaksi Taxi

Otevírací doba Yaksi Taxi

Po-Pa: 12.00 - 19.00
So: 11.00 - 18.00