Charitativní obchůdky Koloběh

Posláním obecně prospěšné společnosti Borůvka Praha o.p.s., která provozuje obchůdky Koloběh, je vytváření pracovních míst pro lidi se zdravotním nebo tělesným postižením. S handicapovanými jsou ve styku a vědí, že se jim práce nehledá snadno. Výtěžek z prodeje darovaných věcí slouží k financování pracovních pozic pro handicapované, které provozováním obchodů vznikly.

Borůvka Praha současně podporuje udržitelnou módu a pomáhá s recyklací nekonečných hald textilu, které produkuje planetu devastující fast fashion.

Charitativní obchod Koloběh na Novém Městě

Charitativní obchod Koloběh najdete v ulici Dittrichova 9 v Praze na Novém městě. Obchod provozuje obecně prospěšná společnost Borůvka Praha od roku 2013. Otevřeno mají ve všední dny od 10:00 do 17:00. Koloběh je charitativní second hand, obchod s kvalitní módou a drobnými předměty z druhé ruky.

Kamenný obchod nabízí dámské, pánské i dětské oblečení, obuv a doplňky. Najdete tu také hračky, bižuterii, obrazy a keramiku. Vše získávají jako darem od lidí nebo ze sbírek, které pořádají mezi zaměstnanci různých společností.

Charitativni-obchudek-kolobeh-2

Charitativní obchod Koloběh pomáhá lidem tělesným postižením a podporuje udržitelný životní styl. Zdroj: Google

Kontakty

Charitativni-obchudek-kolobeh

Charitativní obchod Koloběh zaměstnává lidi se zdravotním postižením a pomáhá s recyklací oblečení a textilu. Zdroj: Google

Obchůdek Koloběh v Nuslích

Charitativního obchod Koloběh v Nuslích najdete v Nuselské ulici 70 na Praze 4. Vchod je z ulice Pod Pramenem. Pobočka v Nuslích byla otevřena v roce 2019 a také patří mezi projekty neziskové organizace Borůvka Praha o.p.s.

kolobeh-nusle-praha-4

Charitativní obchod Koloběh zaměstnává lidi se zdravotním postižením a pomáhá s recyklací oblečení a textilu. Zdroj: Google

Najdete tu kvalitní módu z druhé ruky a drobné předměty. Výtěžek z prodeje darovaných věcí jde na podporu vytvořených pracovních míst pro handicapované.

Kontakty

Další dobročinné obchody s věcmi z druhé ruky v Praze