Mikela da Luka, osobitý minimalistický styl

Mikela da Luka vystudovala grafický design a na jejích návrzích šatů, triček a mikin je to vidět. Minimalismus, geometrické tvary, převaha černé, bílé a červené. Vymýšlet a šít vlastní oblečení začala na mateřské dovolené, mělo úspěch u kamarádek a známých, pak přišly prodeje na internetu, design marketech a tak dále. Dnes má značka vlastní showroom v centru Prahy v Myslíkově ulici, tým více než deseti lidí a řadu externích spolupracovníků.

Showroom Mikela da Luka najdte v Praze v Myslíkově ulici 32. Můžete si sem přijít prohlédnout šaty v různých kombinacích barev, délek a geometrických aplikací ještě před tím, než si objednáte ty pravé pro sebe.

Hezký rozhovor s Mikaelou da Luka najdete na Lui.cz, což je mimochodem jeden z mála magazínů, které stojí za to číst. (Raději ale na papíře.)

Showroom Mikela da Luka najdte v Myslíkově ulici 32 na Praze 2.

Showroom Mikela da Luka najdte v Myslíkově ulici 32 na Praze 2. Zdroj: Glamour Cabaret

Aspoň jedny pohodlné šaty od Mikela da Luka neuškodí žádnému šatníku. Návrhářka pro vás ušije její typické šaty v barvě, délce a s potiskem podle vašich představ. Možností je hodně, i když zatím nám v nabídce chybí organická bavlna.

Šaty od Mikela da Luka

Šaty značky Mikela da Luka můžete mít v délce 90 cm nebo 95 cm případně i jinak dlouhé podle vašich představ a potřeb. Jakékoliv šaty z nabídky můžete mít bez rukávu, s krátkým rukávem, s 3/4 rukávem, s dlouhým rukávem nebo s dlouhatánským od lokte se zužujícim se rukávem.

Výběr materiálů a barev, ze kterých si šaty můžete objednat, je také celkem slušný. Většinou jsou šaty ušité z bavlny, některé barvy je možné objednat jen z úpletu nebo viskózy. Výběr materiálů je následující:

  • Jednolícný bavlněný úplet s elastanem
  • Lehký viskózový úplet s lycrou
  • Elastická bavlněná teplákovina
  • Elastický bambusový úplet

Černé bavlněné šaty od Mikela da Luka.

Černé bavlněné šaty od Mikela da Luka se dvěmi stříbrnými pruhy. Zdroj: mikela da luka

Černé bavlněné šaty od Mikela da Luka.

Červené bavlněné šaty od Mikela da Luka s lesklým červeným kruhem. Zdroj: mikela da luka

Dostupné barvy šatů jsou černá, bílá, červená, tmavě modrá, černo-bílé pruhy, tmavě modro-bílé pruhy, světle šedý bambus, černý bambus (úpet), béžová nebo černá viskóza. Potisk může být bílý, černý, červený, stříbrný, zlatý nebo třpytivý (černý, stříbrný, červený). Výstřih také může být podle vašeho gusta - běžný kulatý, běžná lodička, hluboký kulatý nebohluboká lodička.

U spodního dílu šatů máte také na výběr. Buď máte stejně dlouhý přední a zadní díl nebo je zadní díl delší než ten přední. Obě verze buď do oblouku nebo rovně. Navymýšlet si můžete i rozparky.

Kontakty na Mikela da Luka

Adresa obchodu / showroomu: Myslíkova 32, 12000 Praha 2
Email: mikela.da.luka@gmail.com

Mohlo by vás zajímat