La femme MiMi, autorská móda v centru Prahy

Návrhářka Mimi Lan Nguyen je vietnamského původu a patří mezi stěžejní postavy současné české návrhářské scény. Svou vlastní značku La femme MiMi začala budovat v roce 2007.

Textilní materiály vybírá pečlivě během svých cest po světě. Je zastánkyní zero-waste fashion, to znamená, že se snaží pracovat beze zbytků, nic nevyhazovat, respektuje principy udržitelnosti a ráda proměňuje staré a zapomenuté věci na nové. Ispiraci k módní tvorbě hledá také v zemi svého původu a jejích tradicích. Používá tradiční saigonské výšivky a vietnamské hedvábí.

[Královsky modré bavlněné květované košilové šaty. Šaty si můžete koupit v eshopu značky za 2.450 Kč. Zdroj: Instagram La femme MiMi.

Nám se moc líbí i moderní módní fotografie, které najdete na návrhářčiných webových stránkách a jejích profilech na sociálních sítích. Třeba ta nahoře focená u bazénu. U módních fotografií Mimi Lan Nguyen bývá jako autorka uvedena Adéla Leinweberová.

Mimi Lan Nguyen pod značkou La femme MiMi uvádí na trh dvě kolekce oblečení ročně. Kousky z jejích kolekcí můžete koupit v centru Prahy, ve Štěpánské 53 nebo v jejím eshopu LaFemmeMimi.com.

Vstup do obchodu La femme MiMi, Štěpánská  53, Praha 1

Vstup do obchodu La femme MiMi. Prodejnu najdete v ulici Štěpánská 53 v centru Prahy.

Kontakty na Mimi Lan Nguyen

Eshop LaFemmeMimi
Instagram LaFemmeMimi
Facebook LaFemmeMimi

Ukázky módní tvorby La femme MiMi

Krásný oboustranný brokátový kabátek cihlové barvy

Krásný oboustranný brokátový kabátek cihlové barvy z Femme Fatale Collection. Materiál / brokát kombinuje bavlnu a viskózu. Zdroj: LafemmeMiMi.com

Dětské šaty, ukázka z kolekce na podzim a zimu 2018 / 2019, ve které návrhářka použila své oblíbené gobelíny.

Dětské šaty, ukázka z kolekce na podzim a zimu 2018 / 2019, ve které návrhářka použila své oblíbené gobelíny.