Tereza Vu, lingerie of paradise

O módní návrhářce Tereze Vu se u nás mluví stále častěji. Její přehlídky nechybí na žádné významné módní akci. Psal o ní český Vogue, Elle, Deník, Hospodářské noviny nebo Harpers Bazar.

Tereza Vu navrhuje spodní prádlo charakteristické rafinovanými střihy, prvotřídními materiály jako je francouzská krajka, hedvábný satén nebo pravé perly. Specializuje se na zakázkovou ruční výrobou. Luxusní prádlo Tereza Vu je ve znamení sofistikované provokace a vzrušení.

luxusni-spodni-pradlo-tereza-vu-kolekce-ss-20

Dámské hedvábné spodní prádlo Tereza Vu z kolekce navržené pro jaro a léto 2020. Zdroj: Terezavu.com

Tereza Vu studovala na prestižní London College of Fashion

Sedm let žila v Londýně, kde vystudovala prestižní London College of Fashion na Univerzity of the Arts London a získala první pracovní zkušenosti. Po studiích nejprve spolupracovala na tvorbě kolekcí večerních a společenských šatů britských kolegů, ale v hlavě už měla vlastní značku spodního prádla Tereza Vu.

Dámské spodní prádlo Tereza Vu

Dámské spodní prádlo Tereza Vu z kolekce Pleasure Garden navržené na jaro a léto 2019. Zdroj: Terezavu.com

Vlastní showroom v Praze na Letné

Showroom Terezy Vu najdete na adrese Ovenecká 47, 170 00 Praha 7-Bubeneč. Setkání s návrhářkou si můžete domluvit na telefonním čísle

Prvotřídní prádlo Terezy Vu můžete vidět v jejím vlastním butiku / showroomu na pražské Letné, obchodech a obchodních galeriích po celé České republice nebo na módních molech. Tereza Vu své luxusní a rafinované spodní prádlo již tradičně představuje na molech MBPFW, Designblog či Prague Fashion & Beauty.

Setkání s návrhářkou v jejím butiku na Letné je třeba si domluvit předem. Její zboží si tam můžete prohlédnout, osahat a vyzkoušet. Pokud se do něčeho zamilujete, ušije vám kousek přímo na míru. Kalhotky, podprsenky, podvazky nebo body ze všech dosavadních kolekcí pro vás ušije na zakázku a na míru, protože aby na vás spodní prádlo skvěle vypadalo, musí vám skvěle sedět.

Červené dámské spodní prádlo Tereza Vu

Dámské spodní prádlo Tereza Vu z červeného hedvábného saténu, kolekce Every Good Girl´s Wild Dream na jaro a léto 2018. Zdroj: Terezavu.com

luxusni-spodni-pradlo-tereza-vu-kolekce-FW-20

Luxusní krajkové dámské spodní prádlo od návrhářky Terezy Vu z kolekce FW 2020. Zdroj: Terezavu.com

Eshop se spodním prádlem Teza Vu

V eshopu pořídíte vybrané kousky spodního prádla ve velikostech S, M, L. Cena podprsenky Tereza Vu se pohybuje kolem 5.000 Kč a cena kalhotek od 3.500 Kč do 5.000 Kč.

Na obrázku níže jenevyztužená podprsenka bez kostic Tereza Vu EIRA I, která stojí 4.500 Kč. Podprsenka je vyrobena z francouzské ultrajemné krajky s kantou a má celohedvábná ramínka a nastavitelný obvod. Kalhotky s vysokým pasem Tereza Vu BRENNA jsou za 4.500 Kč. Kalhotky jsou ušité z pevné krajky se vsádkou ze 100 % hedvábného saténu.

tereza-vu-spodni-pradlo-kolekce-ss-20

Cena kalhotek s vysokým pasem Tereza Vu BRENNA je 4.500 Kč. Cena podprsenky EIRA I je také 4.500 Kč. Zdroj: Terezavu.com

Luxusní spodní prádlo na zakázku a na míru

A nebojte, dokáže ušít prádlo jakékoliv velikosti. Přestože používá luxusní a delikátní materiály, problém nejsou ani velká a těžká prsa. Tereza Vu říká, že u větších objemů nemůže příliš pracovat s elastickou krajkou nebo hedvábím, ale problém to není, pro velká prsa může použít například pevnější krajku vystuženou kosticemi.

Mezi klientky Terezy Vu patří nejčastěji ženy středního věku, které vědí co chtějí a mají na to peníze. O spodní prádlo Terezy Vu ale mají zájem i mladé dívky nebo ženy pokročilejšího věku. Její klientela je z Čech i ze zahraničí.

hedvabne-spodni-pradlo-tereza-vu-kolekce-ss-20

Luxusní a komfortní hedvábné spodní prádlo ušije Tereza Vu na každý typ postavy. Model je z kolekce SS 2020 Zdroj: Terezavu.com

Bílé dámské spodní prádlo Tereza Vu

Dámské spodní prádlo Tereza Vu z bílého hedvábného saténu, kolekce na jaro a léto 2019. Zdroj: Terezavu.com

Prorazit s vlastní značkou prádla není snadné

Prorazit v Čechách s vlastní novou značkou luxusního dámského spodního prádla nebylo lehké, ale Tereze Vu se to povedlo. Její prádlo dnes můžete vidět na prestižních akcích typu Mercedes Benz Prague Fashion Week, Designblok nebo Prague Fashion & Beauty. Svou pozornost a práci věnuje i charitativním projektům, za zmínku stojí kolekce Autista pro Nadační fond Autalk modelky Kateřiny Sokolové nebo benefiční módní přehlídka Fashion for Fokus.

Mohlo by vás zajímat