E.L.F ZHOU London

Luxusní spodní prádlo E.L.F Zhou London je lehce dekadentní, erotické a zároveň velmi elegantní. V eshopu Elfzhou koupíte nekonvenční, originální a sexi dámské spodní prádlo, noční košilky, kalhotky, podprsenky, body nebo podvazky.

Dámské i pánské prádlo vyrábí z prvotřídních materiálů jako je pravé hedvábí, francouzská krajka, nejjemnější kůže, pozlacený kov nebo říční perly.

Černý korzet a zároveň podvazkováý pás E.L.F Zhou, Midnight Leather Waspie z jemné černé kůže

Midnight Leather Waspie, originální podvazkový pás z jemné kůže a kalhotky černé barvy z kolekce Midnight. Zdroj: Elfzhou.com

Pryč s konvencemi a přehnanou romantikou

Značka E.L.F Zhou tvořící byla založena v roce 2016. Zakladatelé chtěli dělat prádlo, které se nestojí na tradičních očekáváních, konvencích anebo přehnané romantice. Nechtějí dělat nepohodlné vycpané podprsenky ani laciné krajkové prádlo. Skvělé jsou jejich kolekce Shades of Grey, Midnight, Porcelain, Blonde Frost nebo Obsidian.

Červené dámské body z hedvábných pruhů tvoří iluzi diamantů E.L.F Zhou, Asaka Diamond Playsuit

Asaka Diamond Playsuit, dámské body z červené hedvábných pruhů.

Asaka Diamond Playsuit, dámské body z červených hedvábných pruhů s bílými průsvitnými košíčky. Prádlo je k dostání v eshopu Elfzhou.com po 50% slevě za 82.5 Ł, tj. přibližně 2.390 Kč. Zdroj: Elfzhou.com

S ohledem na kvalitu zpracování, vytříbený design a kvalitu používaných materiálů (100% hedvábí, pozlacené komponenty, pravé perly) je spodní prádlo od E.L.F Zhou London za hodně dobrou cenu.

Doprava, poštovné a balné

Zboží z e-shopu E.L.F Zhou vám bez problémů pošlou do ČR. Cena za dopravu / poštovné je £12, cca 360 Kč. Můžete se třeba domluvit s kamarádkou, pánové s kamarádem :) a o poštovné se rozdělit. Případně se můžete zastavit přímo v jejich módním ateliéru v Londýně.

  • Cena za běžné doručení: £12, cca 360 Kč
  • Cena za expresní doručení: £30, cca 900 Kč
  • Doba doručení: do 12 dní.

Využívají přepravce FedEx, případně Royal Mail International Priority service při expresním doručení.

Hravá podprsenka bez košíčků E.L.F Zhou, Porcelain Cupless Harness Bra

Porcelain Cupless Harness Bra, sexi podprsenka bez košíčků

Porcelain Cupless Harness Bra, sexi podprsenka bez košíčků z jemné francouzské krajky, čerstvých vodních perel a 24karátového zlata. Prádlo je k dostání v eshopu Elfzhou.com za 115 Ł, tj. přibližně 3.335 Kč. Zdroj: Elfzhou.com

Mohlo by vás zajímat