Hailey Rhode Baldwin Bieber

20. 2. 2023 12:42, Noemi Chomski

Hailey Bieber je americká modelka, televizní osobnost a influencerka. Narodila se 22. listopadu 1996 v Tucsonu v Arizoně v USA jako Hailey Rhode Baldwin. Její matka má brazilsko-italské kořeny.

Otec Hailey Bieber, Stephen Baldwin je americký herec a producent, který se proslavil rolemi v hollywoodských filmech. Mezi nejznámější filmy patří například "Podfu(c)k", "Mlčení jehňátek" a "Bídníci". Stephen Baldwin má tři další děti - dvě dcery a syna. Hailey Bieber je jeho nejmladší dcerou.

V roce 2018 se Hailey Baldwin provdala za kanadského zpěváka Justina Biebera, se kterým žije v Kanadě. Hailey Bieber se proslavila svou kariérou modelky a spoluprací s různými módními značkami, jako jsou například Saint Laurent ,Guess, Tommy Hilfiger a Versace.

Je také známá svým vlivem na sociálních sítích, kde má miliony sledujících. Jen na Instagramu ji sleduje 50,6 milionů uživatelů.

Hailey-Rhode-Baldwin-Bieber-v-tokyo-instagram

Příspěvek Hailey Baldwin Bieber s komentářem 26 IN TOKYO so much love na Instagramu získal 3,2 milionů lajků. Zdroj: Instagram.com

Hailey Bieber na sociálních sítích často sdílí své fotografie z různých akcí, přehlídek a focení. Zveřejňuje také obrázky ze svého každodenního života a cestování, a to jak osobní, tak pracovní. Dále často přidává příspěvky týkající se módy, krásy a fitness.

Na sociálních sítích také podporuje různé charity a charitativní organizace a podílí se na kampaních proti šikaně a kampaních podporujících duševní zdraví. Hailey Bieber také využívá svůj vliv na sociálních sítích k podpoře různých značek a produktů, se kterými spolupracuje.

fotka-propagujici-ysl

Fotka z kampaně pro Saint Laurent. Zdroj: Instagram.com

Kosmetická řada Rhode

Hodně příspěvků na Instagramu propaguje její řadu kosmetiky Rhode. Hailey Bieber spolupracuje s kosmetickou značkou BareMinerals a společně s nimi vytvořila vlastní řadu kosmetiky s názvem Rhode. Tato řada byla uvedena na trh v srpnu 2020 a obsahuje produkty jako jsou rtěnky, krémy, oční stíny, tvářenky a další.

Zatím nejsou k dispozici konkrétní informace o úspěšnosti této kosmetické řady, ale značka "BareMinerals" je velmi známá a má velkou zákaznickou základnu, takže má předpoklady pro úspěšný prodej svých produktů. Hailey Bieber je velmi vlivnou celebritou s obrovským počtem fanoušků na sociálních sítích, což zcela jistě podpoří prodeje.

hailey-bieber-rhode-skin

Úvodní stránka webu, který propaguje kosmetiku Rhode. Zdroj: Instagram.com

Charitativní činnost Hailey Baldwin Bieber

Hailey Bieber podporuje několik charitativních organizací, které se zaměřují na různé oblasti, jako je zdraví, vzdělání, ochrana životního prostředí a lidská práva. Mezi organizace, které Hailey Bieber podporuje, patří například UNICEF, ASPCA (American Society for the Prevention of Cruelty to Animals), LIFT Los Angeles, Stand Up To Cancer a March For Our Lives.

Hailey Bieber podporuje tyto organizace, protože se jí zdají důležité a cítí, že může využít svůj vliv a popularitu k tomu, aby zvýšila povědomí o jejich práci a pomohla jim získat finanční prostředky. V minulosti se také aktivně podílela na kampaních proti šikaně a pro podporu duševního zdraví, což jsou témata, která jsou pro ni blízká a která považuje za důležitá.

Spotlight: Mental Health Awareness Month

Video na Youtube, kde Hailey Bieber mluví o duševním zdraví.

Psychické problémy Hailey Bieber a její podpora duševního zdraví

Hailey Bieber si sama pošla těžkým obdobím, trpěla úzkostí a mnoho let navštěvovala terapeuta. V jednom rozhovoru s novináři řekla, že jí terapie pomáhá a myslí na lidi, kteří stejně jako ona prochází špatným obdobím. Dlouho ji sužovaly pocity viny a hanby, které jí působily úzkosti.

Říká, že s nimi bude potýkat celý život. Díky terapii ž ale pocity studu prožívá jinak, musela je jednoduše přijmout. Ale nějakou dobu to trvalo.

Modelka povzbudila ostatní, aby si také promluvili s terapeutem, pokud jsou toho schopni, i když chápe, že to není dostupné pro každého. „Cítím se velmi vděčná a velmi privilegovaná, že si to mohu dovolit,“ řekla.

Hailey-Rhode-Baldwin-Bieber-instagram

Příspěvek s tváří a rty Hailey Baldwin Bieber, který propaguje kosmetiku Rhode a získal 2,4 miilionů lajků . Zdroj: Instagram.com

V roce 2020 se manžel Hailey Justin Bieber svěřil fanouškům, že už léta zápolí s lymskou boreliózou, která negativně ovlivňuje jeho psychiku stejně jako jeho drogová minulost. Také on se tedy potýká s psychickými problémy.

„Byly doby, kdy mě to vyloženě mučilo. Moje myšlenky, moje rozhodnutí, minulost, všechno mě mučilo,“ přiznala v rozhovoru s Natalií Manuel Lee. „Narovinu ti mohu říct, že nemám nic, za co bych se měla stydět. Opravdu nemám. Ale z nějakého důvodu je hanba tím, co mě tížilo nejvíc.“

„Ležela jsem v posteli a přemýšlela nad chybami, které jsem udělala v minulosti. Nemohla jsem se těch pocitů zbavit. Nechápala jsem, co znamená odpuštění,“ doplnila s tím, že útěchu našla, stejně jako její manžel, ve víře v boha. Justinovi Bieberovi je víra také velkou oporou. S manželkou vyznávají stejné hodnoty a tvrdí, že se sexem čekali až do svatby v roce 2018.

Účast v kampaních proti šikaně

Hailey Bieber se v minulosti aktivně angažovala v kampaních proti šikaně, které se snažily zvýšit povědomí o této závažné problematice a podpořit lidi, kteří byli šikanou postiženi. Jednou z kampaní, na které se Hailey Bieber podílela, byla například "I Am A Witness", kterou spustila sociální síť Snapchat.

V rámci této kampaně byla uvedena speciální sada emotikonů, které měly upozornit na šikanu a podpořit lidi, kteří s ní bojují. Hailey Bieber byla jednou z celebrit, které se na této kampani podílely, a na svých sociálních sítích sdílela obrázky se speciálními emotikony a vyzývala své fanoušky, aby se připojili k boji proti šikanování. V rámci této kampaně se také konaly různé akce a workshopy zaměřené na prevenci šikany a podporu obětí šikany.

Podpora dětem a mladým lidem z chudých a vyloučených oblastí

Hailey Bieber se také angažuje v organizaci Lift Los Angeles, která se zaměřuje na poskytování podpory dětem a mladým lidem z chudých a vyloučených oblastí. Tato organizace se snaží pomoci těmto dětem a mladým lidem vzděláním, podporou a motivací, aby mohli dosáhnout svého plného potenciálu a nebyli obětí šikany.

Mohlo by vás zajímat