Vystřihovánka Běží liška k táboru nese pytel zázvoru od Send with Fox

1. 5. 2020 16:48, redakce

Omalovánky a vystřihovánky jou skvělé. Pomáhají redukovat mírný stres a tak. Mám ráda knižní ilustrace a ráda listuju vknížkách po antikvariátech. Když jsou v knížce krásné ilustrace, hned jí kupuju. Kvůli ilustracím kupuju i dětské knížky, přestože děti nemám.

Dnes jsem si kvůli krásné ilustraci koupila Vystřihovánku Send with Fox. Koupila jsem jí za 158 Kč společně s keramickými náušnicemi v obchodě Czech-Design v Myslíkově ulici v Praze.

vystřihovánka Send with Fox ještě nerozbalená

Takto vypadá vystřihovánka Send with Fox ještě nerozbalená. Je to hodně tvrdý papír, skoro jako plast. Cena je 158 Kč.

Pokud má něco čtyři dlouhé a štíhlé nohy a dlouhý ocas, je vystřihování celkem fuška. Chvíli jsem i litovala, že nemám ty děti. No, nakonec jsem to zvládla a všechno vystříhala i pospojovala.

Takto vypadá vystřihovánka Send with Fox rozbalená a rozstříhaná

Takto vypadá vystřihovánka Send with Fox rozbalená a rozstříhaná. Papír tvrdý téměř jako plast se moc neohýbá a chvíli vydrží. Cena byla 158 Kč.

Místo špejle jsem použila hůlku na sushi. Objednáváme ho celkem často a tuhle jsem už začala přemýšlet, co by z těch všech hůlek dalo vyrobit. Kdyby vás někoho něco napadlo, sem s tím.

Takto vypadá hotová a sestavená vystřihovánka Send with Fox

Takto vypadá hotové dílo, sestavená vystřihovánka Send with Fox. Papír tvrdý jako plast za oknem chvíli vydrží. Cena je 158 Kč.

Celou akci jsem zakončila uložením květináče i s liškou dala za okno. To je pro takovou lišku běžící k táboru ideální místo a aby si o nás sousedé mohli myslet, že jsme milí lidé ;)

Jaké jsem si k vystřihovánce koupila náušnice

Ještě přidávávám fotku náušnic, které jsem si v Czech_Designu v Myslíkově taky koupila, i když jsem šla jen na čumendu. Jsou od Martiny Klbečkové alias Minky z Brna a stály 690 Kč.

Porcelánové náušnice se zlatými prvky a úchyty z chirurgické ocely. Autor: Minka - Martina Klbečková z Brna. Cena je 690 Kč.

Porcelánové náušnice se zlatými prvky a úchyty z chirurgické ocely, na webou píšou medvídci, za mě jsou to taky lišky. Autor: Minka - Martina Klbečková z Brna. Cena je 690 Kč.